Hakkımızda

 

Firmamız;

Hidrolik, pnömatik, Merkezi Yağlama Sistemleri, Lineer Hareket Teknolojileri ve Otomasyon alanında ürün temini ve ürün satışı, Mühendislik, Sistem tasarımı, Teknik Danışmanlık ve satış sonrası Teknik Servis hizmetleri vermektedir.

  
pdre035349  

Türkiye Genel Mümessilliğini ve Distribütörlüğünü yaptığımız, dünyaca ünlü firmaların ürettiği malzeme, ekipmanlar ile geçmiş dönemde elde ettiği önemli tecrübeleri ve gerçek anlamda uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlar üzerinden vermeye devam etmektedir.

Armatek Grup Ltd. Şti. bugün; geniş stokları , deneyimli personel, çağdaş organizasyon sistemi, yetişmiş teknikdestek personeli ile daima önüne bakan bir kuruluş olmanın mutluluğunu yaşamaktadır

Vizyonumuz 

Bizler hidrolik ve pnömatik sektöründe lider bir firma olma hedefi ile çalışmalarımıza başladık ve bu sektörde daim olmak ve daha iyi hizmet verebilmek için  profosyonel çözümlerle sizlere iş ortağı olmak istiyoruz. Bu alanda ilerledikçe kalıcı olmanın tek yolununun müşteri memnuniyetinden geçtiğinin bilincindeyiz. Bunların bilincinde olan bir firma olarak  kendimize ilke kabul ettiğimiz kurallar şunlardır; 
Müşteri Odaklılık
Sürekli ve tutarlı Müşteri Odaklılığı , bir şirketin iş dünyasındaki başarısı için en önemli unsur olarak gören firmamız , müşteri tatminini sağlamak için gerekli bilgi ve beceriye sahip çalışanları ile müşteri istekleri ve beklentilerini kendi hedefleri ile bağdaştırmaktadır .
 
 

   Çalışanların Katılımı
"Hangi konuda olursa olsun, bir şirketin başarısı ancak çalışanlarının başarısı kadardır . Bu nedenle ; "
Çalışanlarımız şirket stratejisinin geliştirilmesine aktif olarak katılmaktadır

Çalışanlarımız şirketin kurumsal hedeflerini kişisel hedef olarak benimsemişlerdir
Çalışanlarımız , kararların alınmasına , süreçlerin iyileştirilmesine katkıda bulunmaktadır ve sonuç olarak tüm kararlarını , verileri ve yaşanan gerçekleri analiz ederek almaktadırlar .

  
ARMATEK HİDROLİK PNÖMATİK LTD.ŞTİ. verdiği kaliteli hizmet, sürekli gelişime açık vizyonu ile bugün daha da güçlenerek , faaliyet alanının lideri olma yolunda hızla ilerlemektedir . 

MİSYONUMUZ
Verimliliğimiz ;
Müşterilerimize, Çalışanlarımıza, İş Ortaklarımıza, Topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmaktır. 2000'li yıllarda varlığını sürekli kılacak vizyon olarak ; Kaliteli , hızlı ve ucuz hizmet sağlayan global bir şirket"" " olmayı benimsemiş ve son yıllardaki tüm girişimlerini, yapılanmasını bu vizyon doğrultusunda gerçekleştirmiştir.

 

DEĞERLERİMİZ


Müşterilerimizin beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile cevaplamak temel hedefimizdir. 
Sanayiye , topluma, doğal çevreye, insanlığa yararlı olmak için azami çaba gösteririz. 
En büyük önemi insan beynine veririz ve daima insana yatırım yaparız. 
Ekip çalışmasına inanırız.
Her düzeyde ve her boyutta açık iletişime inanırız. 
Firmamızda çalışan herkesin ""kendi işinin lideri"" olduğuna inanırız. 
 

 

Firmamız Hakkında

Firmamız;

Hidrolik, pnömatik, Merkezi Yağlama Sistemleri, Lineer Hareket Teknolojileri ve Otomasyon alanında ürün temini ve ürün satışı, Mühendislik, Sistem tasarımı, Teknik Danışmanlık ve satış sonrası Teknik Servis hizmetleri vermektedir.

Armatek Grup Ltd. Şti. bugün; geniş stokları , deneyimli personel, çağdaş organizasyon sistemi, yetişmiş teknikdestek personeli ile daima önüne bakan bir kuruluş olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.